Randevu Sistemi

Diet Time Estetik Birimi’nden telefon veya şahsen müracaatla randevu talebi etmeniz durumunda, size Polikliniğimizin asistanı ve koordinatörü Oya Hanım tarafından bir ön görüşme randevusu verilecektir. Bu bölümde ön görüşmeler uzman estetisyenlerimiz ile yapılmaktadır.

Talebiniz ne konuda ise; örneğin cilt bakımı, Selülit veya rahatlama masajı, Lenf drenaj, Lazer Epilasyon, İğneli Epilasyon, Dermaroller konularında cilt veya kıl yapınız analiz edilmekte ve size uygun paket programlar veya tercihinize göre tekli seanslar hakkında bilgi verilmektedir. Programı alan müşterilerimize düzenli olarak ana seans ve ara seanslara randevu verilmekte ve bu randevulara uyulmasının yapılan işlemlerin etkinliği ve kalıcılığı açısından önemi anlatılmaktadır. Estetik birimimizde yapılan tüm uygulamalar bünyemizde bulunan Doktorumuz tarafından denetlenmektedir.

Son sistem cihazlarla talebinize yönelik hizmet veren birimimiz, müşteri memnuniyetine çok önem verir. Bu yüzden ilerleyen teknolojiyi yakından takip eder. Tüm estetisyenlerimiz sizin olduğu kadar kendi bakım ve hijyenine de gereken önemi gösterip müşterilerine sağlıklı hizmet sunarlar.

Randevular arka arkaya verildiği için randevunuza gecikmemeniz önemle rica olunur. Randevunuza geç kalmanız sizden sonraki müşterimizin randevusuna yansımaması adına, sizin kendi seansınızın verimliliğini azaltmaya neden olacaktır.  Randevularınızı iptal etmek isterseniz bir gün önce haber vermeniz gerekmektedir.

Estetik birimimizde ayrıca Plastik Cerrah tarafından uygulanan Botoks, Dolgu, Işık Dolgusu, PRP (Saç ve yüz için), ameliyatlı veya ameliyatsız tüm medikal estetik uygulamaları gerçekleştirilmektedir.

Uzun yıllardır sağlığınız ve güzelliğiniz için hizmet veren Diet Time Polikliniği-Estetik Birimi, sizleri de tanışmaya beklemektedir.


top