Tüm vücut lazer epilasyon yaptırmak ne kadar zamanımı alır?

BU TAMAMEN SİZİN VÜCUT YAPINIZ VE KIL YOĞUNLUĞUNUZA BAĞLI.ORTALAMA BİR SÜRE VERMEK GEREKİRSE 1-1 ,5 SAAT DİYEBİLİRİZ Kİ BU İLK SEANS İÇİN GEÇERLİDİR.SONRAKİ SEANSLARDA KIL YOĞUNLUĞU AZALACAĞINDAN İŞLEM SÜRESİ DAHA KISA OLACAKTIR.

Diet Time  /  29 Ağustos 2016
Devamı

Bir çok danışanımızın sorduğu bir soru.lazer epilasyon yaptırdıktan sonra duş almamda sakınca var mı?

HAYIR,YOK.LAZER EPİLASYON İŞLEMİNDEN SONRA DUŞ ALABİLİRSİNİZ.ANCAK DİKKAT ETMENİZ GEREKEN BİR KAÇ NOKTAYI HATIRLATMAKTA FAYDA VAR;KULLANACAĞINIZ SUYUN SICAK OLMAMASINA DİKKAT ETMELİSİNİZ,ILIK OLMALI.AYRICA KESE VE PEELİNG GİBİ İŞLEMLERDEN UZAK DURMALISINIZ,DUŞ LİFİ KULLANMAMALISINIZ.

Diet Time  /  29 Ağustos 2016
Devamı

Nesrin Hanım 62 yaşında olduğunu belirtiyor ve soruyor:’’Lazer epilasyon benim yaşımda işe yarar mı?

Lazer koyu renkli ve kalın tüyleri etkilemektedir.Açık renkteki tüylere ve yaş almaya bağlı olarak ağaran tüylere etkisi yoktur.Vücudunuzdaki kıllar ağarmaya başladıysa lazerden beklediğiniz sonucu alamayabilirsiniz ki bu durumda lazer+iğneli epilasyon çözümü gündeme gelecektir.Yok eğer tüyleriniz hala koyu renkli ise bir an önce lazer yaptırmanızı öneririz ki iler ki yıllarınızda rahat edebilesiniz.

Diet Time  /  20 Ağustos 2016
Devamı

Sevim Hanım’ın sorusu:Oğlum 17 yaşında ve özellikle koltuk altlarında aşırı terleme sorunu yaşıyor.Budurum,hem giysilerinde oluşan görüntü,hem de ter kokusu nedeniyle onu çok rahatsız ediyor.Koltuk altları sık jilet uygulamaktan tahriş olmaya başladı.Üstelik oğlum yaşadığı bu sorun yüzünden sosyalleşmekten de kaçıyor.Lazer epilasyon oğlumun bu sorununa bir çözüm olabilir mi?

Oğlunuzun aşırı terlemesinin altında tıbbi bir neden yatmıyorsa lazer epilasyon ona yardımcı olur.Erkeklerde lazer epilasyonun istenilen sonucu verebilmesi için ise ergenlik döneminin tamamlanmasını beklemek daha uygun olacaktır.

Diet Time  /  20 Ağustos 2016
Devamı

Nurten Hanım 16 yaşındaki kızının lazer epilasyon yaptırması uygun mu diye soruyor.

Eğer kızınızın menarş (ilk adet görme)yaşının üzerinden an az 3 yıl geçtiyse ve kıl yapısı uygun ise yaptırmasında hiçbir sakınca yok.

Diet Time  /  20 Ağustos 2016
Devamı

1 2 3 4 5
top