İnci hanımın sorusu:Daha önce lazer epilasyon yaptırdım. fakat bazı bölgelerde ince tüyler kaldı. Az sayıda ama onlardan da kurtulmak istiyorum. Bu konuda yardımcı olabilir misiniz?

LAZER KOYU RENKLİ KILLARDA ETKİLİDİR.BU NEDENLE LAZER EPİLASYON İŞLEMİNDEN SONRA AÇIK RENKTE VE ÇOK İNCE KILLAR KALABİLİR.ONLAR İÇİN İĞNELİ EPİLASYON YAPTIRABİLİRSİNİZ.

Diet Time  /  13 Ekim 2016
Devamı

Ayten hanımın sorusu:Lazer ile kaç seansta kıllarımdan kurtulabilirim?

BUNU SÖYLEYEBİLMEK İÇİN ÖNCELİKLE SİZİN CİLT VE KIL YAPINIZI GÖRMEMİZ GEREKİR.LAZER EN İYİ SONUCU AÇIK TEN DERİ VE KOYU RENKLİ KILLARDA GÖSTERMEKTEDİR.AMA ORTALAMA BİR RAKAM VERMEK GEREKİRSE 4-6 SEANS YETERLİ OLMAKTADIR.

Diet Time  /  13 Ekim 2016
Devamı

Hatice Hanım soruyor:Koltuk altına lazer yaptırmak istiyorum,ama eşim kansere neden olmasın sakın diye gözümü korkuttu.Ne dersiniz?

Lazer 40 yıldan fazla bir zamandır tababette başarı ile kullanılmakta.Epilasyon amacı ile kullanılması ise Amerikan Gıda ve İlaç Dairesi(FDA)tarafından onaylanmıştır.Amerika’da her yıl milyonlarla ifade edilen sayıda kadın lazer epilasyon için kliniklere başvuruyor ve yaptırıyor.Bugüne kadar lazerin kansere neden olduğuna dair bilimsel herhangi bir kanıt sunulmuş değildir.

Diet Time  /  02 Eylül 2016
Devamı

Bir erkek danışanımız soruyor: Vücudumdaki kılların çokluğu beni fazlasıyla rahatsız ediyor. Bazı bölgelerde bulunanlardan tamamen kurtulmak, bazılarının ise yoğunluğunun azalmasını istiyorum. Kız arkadaşım lazer epilasyon yaptırmamı önerdi. O çok önceden yaptırmış ve ziyadesiyle memnun.Benim burada size iki sorum olacak: 1) Lazer epilasyon erkeklerde yapılabilir mi? 2) Eğer yapılıyorsa kasıklara uygulandığında kısırlık tehlikesi var mı?

Sorularınızı cevaplamadan önce size teşekkür ederim.Ne zaman bir erkek danışanımız soru yöneltecek diye bekliyorduk aslında.Çünkü bizim hatırı sayılır bir erkek danışan kitlemiz var ve hepsi lazer epilasyonun nimetlerinden faydalanıyorlar.Çatıkkaşlı,sert yüz ifadesinden kurtulmak isteyen kaşlarının ortasına yaptırıyor.Omuz ve kolları yoğun kıllarla kaplı olanlar bunlardan kurtulmak için geliyor.Sanırım ilk sorunuzun cevabı olarak bu yeterli,ama örnekler çoğaltılabilir.2.sorunuziçinise şunu söyleyebilirim ki epilasyon için uygulanan lazer ışınının dalga boyu sadece deri tabakasında kıl follikülüne ulaşacak uzunluktadır,öyle testislere vsulaşamaz.Kısırlığa yol açmak gibi bir yan etkisi de yoktur.

Diet Time  /  02 Eylül 2016
Devamı

Alexandrite lazer cihazının diğerlerinden üstünlüğü nedir?

Diet Time  /  29 Ağustos 2016
Devamı

1 2 3 4 5
top